sadsad x
asdasd

1200x400px Gömlek.jpg (137 KB)

Filtreler
Price
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL
{{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Total of 161 products are displayed.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Gömlek Modelleri


Gömlekler, her zaman erkeklerin gardıroplarının vazgeçilmez parçaları olmuştur. Germirli de 1974’den beri tecrübe ve ustalıkla erkek gömleklerini üretmektedir. Kendi markamızı taşıyan gömlek koleksiyonumuzda aradığınız heyecanı ve kaliteyi bulabilirsiniz.

Kendini "Mısır pamuğundan, Avustralya yününden, Orta Asya kaşmirinden ve İtalya kumaşından heyecan duyan" marka olarak tanımlayan Germirli’nin hem web sitesinde hem de mağazalarında ısmarlama gömlek kalitesini bulmak mümkün. Kalitesinden asla taviz vermeyerek üretilen lüks ve premium gömlek koleksiyonumuzu çok seveceksiniz.

Germirli Erkek Gömlek Koleksiyonu


Ismarlama kalitesindeki gömlek koleksiyonumuz, 1974’den beri kullanışlı, şık ve kaliteli erkek giyimin adresi olma özelliğini sürdürmekte. Saf Mısır Pamuğu ile dokunan Weekend gömlekler, şık ve rahat bir gün geçirmeniz için tasarlanırken; Smart Casual gömlek koleksiyonu da spor şıklığının vazgeçilmez ürünlerinden. %100 pamuk Non-Iron gömlekler, çok seyahat eden ve yoğun çalışan erkekler için en ideal koleksiyon ürünlerden. Zor kırışan, az ütüyle ya da ütüsüz de giyilen özellikleri ile kullanışlı bir ürün serisi olarak öne çıkıyor. Nefes alan Zero24 kumaşından üretilen Zero24 gömlekler, kırışmazlık özelliği sayesinde günün her anı mükemmel görünür. Gün boyu ütülü Journey gömlekler ise yine traveller gömlek koleksiyonunun en özel serilerinden biri. Normandiya Keteni ile dokunan Journey gömleklerin kareli, çizgili ve düz desen alternatifleri bulunmaktadır.

Nefes alan, çevreye duyarlı ve yumuşak dokusuyla şıklığı ve konfora bir arada sunan Tencel gömlekler, T-Shirt ile gömlek şıklığını birleştiren Piquet Örme gömlekler, rahat ve şık tasarımlara sahip ceket gömlekler, termoregülasyon ve nem kontrolü sayesinde sıcak havalarda da kuru kalma olanağı veren ve istenmeyen kokuları uzaklaştıran X-Thermotech gömlekler, eşsiz Normandiya keteni ile Germirli tecrübesi ile hazırlanan keten gömlekler de Germirli erkek koleksiyonun en iddialı parçalarını oluşturuyor.

GERMİRLİ
çevrimiçi
yazıyor...
GERMİRLİ
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim ?
Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.