Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Web 1740x400px_CARDPROTECTOR.jpg (45 KB)

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Alüminyum Yapısı ile Kartlarınızı Güvenle Kullanın: Cardprotector

Secrid Cardprotector; kullanım kolaylığı, tasarım ve güvenlik açısından son derece başarılı bir modeldir. Tüm Secrid ürünlerinin kalbi olarak nitelendirilebilecek bu model, işlevselliği ile de adından söz ettirir. Patentli mekanizmalı erkek cüzdanı, modern ve yenilikçi dizaynıyla hemen hemen her zevke hitap eder. Alüminyumdan üretilen bu cüzdanlar, olumsuz dış etkenlere karşı dirençlidir. Cüzdanın formunu korumak için rutubet ve ısıya karşı tedbirler almaya gerek kalmaz. Cardprotector; hafifliği, sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile kullanım açısından büyük avantaj sağlar. 

Basit bir parmak hareketiyle kartlarınıza erişmenizi sağlayan Cardprotector, patentli bir kızak sistemine sahiptir. Ayrıca pürüzsüz yüzeyi ve yenilikçi tasarımıyla öne çıkan bu model, modern ve minimalist bir estetik anlayışıyla üretilir. Hafif ve ince bir yapıda olan erkek cüzdanları, içerisine konulan kartları sorunsuz bir şekilde muhafaza etmeyi mümkün kılar. Kredi kartlarınızı kırılma, bükülme ve bozulma gibi durumlardan koruyan Cardprotector, çok sayıda testi başarıyla tamamlayarak kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koymuştur.

Cardprotector cüzdan, üstün performansı ile pek çok yönden başarısını ispatlayan bir üründür. Cüzdan, kredi kartını yalnızca fiziksel etkilere karşı korumaz. Pasaportlarda ve kredi kartlarında bilgileri taramak için RFID okuyucu kullanılarak kişilerin özel bilgilerine istekleri dışında erişilebilir. Bu cihazların belirli mesafelerden bilgi tarama işlemi yapması mümkündür. Cardprotector, bu tarz güvenlik açıklarına karşı kişisel gizliliğinizi koruma hedefiyle tasarlanmıştır. RFID korumalı cüzdan modelleri, radyo frekanslarını engelleyebilir ve bunları kesintiye uğratabilir. Böylece cüzdanınız kartlarınız için daha korunaklı bir hâle gelir. 

Erkek kartlık cüzdan, ideal boyutları sayesinde her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabileceği bir seçenektir. Cüzdanın ebatı, 63 x 102 x 8 mm’dir. Ürün, yalnızca 48 gramdır. Varlığı hissedilmeyecek kadar hafif olan bu cüzdanın performansı şaşırtıcı derecede yüksektir. Yüzeyi düz olan 6 kredi kartı, Cardprotector ile rahatlıkla muhafaza edilebilir. Cüzdan, yaklaşık 4 adet kabartmalı kart taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. 

Cardprotector; anotlanmış alüminyum, plastik ve paslanmaz çelik gibi malzemeler kullanılarak üretilir. Cüzdan, aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptir. Ancak deniz suyundaki tuz, metalleri etkileyebilir. Dolayısıyla cüzdanınız tuzlu bir sıvıyla temas ederse ürünü mutlaka tatlı suyla durulamanız önerilir. Cardprotector tekrar kullanılmadan önce mekanizmanın tamamen kuru olduğundan emin olunmalıdır. Cüzdanı yumuşak bir bez ve sabunla temizleyebilirsiniz. Bu işlem, ılık suyla durulayarak da gerçekleştirilebilir. 

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.