Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Web 1740x400px_MINIWALLET.jpg (71 KB)

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Daha Fazla Ürün Göster
PAGE_NO: 1 ||IS_HOME_PAGE: 0 || SORT_TYPE: 0 || VIEW_TYPE: 3 ||

Minimal ve Geniş Kapasiteli Miniwallet

Küçük boyutlu ve şaşırtıcı derecede geniş bir depolama kapasitesine sahip olan Secrid Miniwallet, göze hitap eden modelleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarır. Çok fonksiyonlu, kaliteli ve güvenli erkek cüzdanları, çıtçıtlı dizaynıyla kullanım açısından son derece avantajlıdır. Ürünün iç kısmında yer alan Cardprotector bölmesi, cüzdanın taşıma kapasitesini artırır. Bu göz, ortalama 4 ila 6 adet kartın rahatlıkla sığabileceği ebattadır. Dayanıklı alüminyum malzemeden üretilen bölme, kartları son derece basit bir hareketle dışarı kaydırmanıza imkân tanır. Üstelik kredi kartlarınızı bükülme, kırılma ve istenmeyen kablosuz iletişime karşı korur. 

Secrid Miniwallet modelleri, 65 x 102 x 21 mm ebatındadır. Ürünler, minimal tasarımı sayesinde cepte ya da çantada kolayca taşınabilir. Kart koruyucu alüminyum bölme dışında kalan alanda ayrıyeten 3 - 4 adet kredi kartı muhafaza edilebilir. Kabartmalı kredi kartları, cüzdanda diğerlerine nispeten daha geniş bir yer kaplayabilir. Bu nedenle cüzdanı yıpratmamak adına ürünün içerisine en fazla dört adet kabartmalı kart konulmalıdır. Miniwalletlar, düz yapıda olan en fazla altı adet kart için uygundur. Üstelik cüzdanlarda banknot, bozuk para, makbuz ve kartvizit gibi eşyalar için de yeterince alan mevcuttur. 

Kompakt dizaynıyla kullanıcılardan tam not almayı başaran Miniwallet çeşitleri; üretildiği materyal, renk ve desen gibi tasarım unsurları bakımından birbirinden ayrılır. Birbirinden şık ve iddialı Miniwallet modellerinde kullanılan derilerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

Vintage: 

Üstün kaliteli Avrupa sığır derisi ile Hollanda’da üretilen vintage cüzdanlar, klasik görünümüyle dikkat çeker. Kendine has bir desene ve son derece doğal görünüme sahip olan sırçalı deri, anilin boya ve balmumu apre ile daha özgün bir hâle getirilir. 

Nile: 

Bu deri türü Hollanda’da üretilir. Sırça deri düzeltilerek elde boyanır ve ürüne parlaklık katılır. Timsah derisi biçiminde kabartmalı bir yüzey elde edilir. 

Dutch Martin: 

Sırçalı deri, balmumu ve yağ ile düzeltilir ve temizlenir. Böylece doğal bir parlaklık kazandırılan bu deri çeşidi, oldukça klasik bir görünüme sahiptir. 

Original: 

Hollanda ya da İtalya’da üretilen hakiki sığır derisidir. Bu tür malzemeden üretilen cüzdanların yüzeyi yumuşak ve pürüzsüzdür. 

Hangi deri türünü tercih ettiğiniz fark etmeksizin cüzdanınıza herhangi bir bakım işlemi uygulamanız gerekmez. Zira ürünler, hakiki deri olduğu için su itici özelliğe sahiptir. Eğer cüzdanınız kirlenir ya da ıslanırsa ürünün deri görünümünü korumak için uygulayabileceğiniz birkaç pratik yöntem mevcuttur. Miniwallet cüzdanınız kirlendiği takdirde onu nemli bir bezle hafifçe silerek temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu aşamada cüzdanın formunu koruması adına herhangi bir kimyasal temizlik ürünü ya da cila kullanmamaya özen göstermeniz gerekir.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.