Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Web 1740x400px_ART.jpg (182 KB)

Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Sanatı Her Yerde Görebilenlere: Secrid Art

Secrid Art Collection, incelikle ve ustalıkla tasarlanan modelleriyle sanatseverlerin beğenisine sunulur. Sanatın iyileştirici gücünü yaşamın her anında hissetmenin en şık yolu olan bu cüzdan modelleri, dünyaca ünlü eserlerden esinlenilerek dizayn edilmiştir. İlham verici sanat eserlerini günlük hayatınızın bir parçası hâline getirmenizi sağlayan modeller arasında estetik anlayışınızı yansıtan seçeneği bulmanız oldukça kolaydır. 

Secrid Art Collection serisinde yer alan cüzdanlar, model olarak Miniwallet ile aynı özellikleri taşır. Boyutu küçük olmasına rağmen depolama kapasitesi bakımından epey geniş olan bu cüzdanların iç kısmında Cardprotector bölmesi yer alır. Bu gözde 4 ila 6 adet kredi kartı muhafaza edilebilir. Cüzdanın iç kısmında kartlarınızı koyabileceğiniz diğer alanlar da mevcuttur. Böylece fazladan 4 kartınızı daha taşımanız mümkün olur. 

Koleksiyonda yer alan cüzdanlar, Hollanda’nın resim başta olmak üzere sanat alanında altın çağını yaşadığı döneme ait kıymetli eserlerden ilham alınarak dizayn edilmiştir. Resim sanatının en değerli eserlerinden Still Life of Flowers with Crown, Girl With the Pearl Earring, The Goldfinch ve The Nightwatch gibi tabloları bu cüzdanlar sayesinde her an yanınızda taşımanız mümkün olur. Cüzdanlar, deri üzerine dijital baskı yöntemi kullanılarak işlenmiştir. Ürünlerin kaliteli baskısı, uzun yıllar boyunca yıpranmadan canlılığını korur. 

Secrid Art serisinde yer alan cüzdanlar, 65 x 102 x 21 mm ebatındadır. Ergonomik ve hafif tasarımları, kullanıcı deneyimini daha konforlu bir hâle getirir. Cüzdan ağırlığı 72 gramdır. Ürünün bu özelliği hem taşıma hem de kullanım sırasında büyük avantaj sağlar. Son derece portatif bir tasarıma sahip olan bu cüzdanlar, cepte ya da çantada rahatça taşınabilir. 

Secrid Art Collection koleksiyonunda yer alan cüzdanların en dikkat çekici özelliklerinden biri üstün deri ve baskı kalitesidir. Dolayısıyla cüzdanlar solmadan ya da yıpranmadan uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyabilir. Hakiki deriden üretilen bu aksesuarlar, sıvı temasından etkilenmediği için deforme olmadan kullanılabilir. Cüzdanı temizlemek için nemli bir bezle hafifçe silmek yeterlidir. Zararlı kimyasal barındıran temizlik ürünleri ya da cila kullanmanıza gerek yoktur. 

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.