Forgot password?
REGISTER
Cart

Men's Ceremony Suit

Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Categories
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price

Germirli kalitesi ve eşsiz tasarımları ile erkek giyim ve aksesuarları sizinle buluşturduğumuz erkek smokin ve damatlık takım elbise modellerini inceyebilir,erkek pantolon modellerine göz atabilirsiniz.

Damatlık Takım Elbise

 

Güçlü bir imajın simgesi olan smokin damatlık, en özel anlara imzasını atar. Klas duruşuyla tarz sahibi beylerin vazgeçilmezleri arasına adını yazdırır. Düğün, nişan, davet ve diğer özel günler için rağbet gören smokin modelleri, eşsiz tasarım detaylarıyla farklı beğenilere başarıyla hitap eder. Doğru aksesuar ve ayakkabıyla bir araya geldiğinde uyumdan gelen estetiği gözler önüne serer. Tarzından ödün vermeyenlerin seçimi olan Germirli’de şıklığı konforla buluşturan, özgün tarzınızı en göz alıcı hâliyle yansıtan smokin damatlıklar bulabilirsiniz. 

Şıklığı Konfor ile Buluşturan Germirli Smokin ve Damatlık Modelleri Nelerdir?

Zamanın ötesinde bir görünüm sergileyen Germirli smokin damatlık modelleri, klasik ve modern detayları ahenk içinde bir araya getirir. Şıklığı ve konforu aynı anda sunduğu için tarz sahibi beylerin en özel günlerinde özgür hissetmesine olanak tanır. Bu modeller arasında göze çarpan Carl Gross smokin takım elbise, lacivert rengiyle sadelikten gelen asaleti yansıtır. Çıkıntılı ve köşeli, Peak Lapel yaka modeli sayesinde karakteristik bir görünüm ortaya koyar. Aynı tasarım çizgisindeki yeleğiyle de özel anlara yakışan zarafeti vurgular.

Kaliteyi bir adım öteye taşıyan Carl Gross lacivert smokin damatlık, iki ayrı modeliyle farklı beklentileri karşılar. Kendinden desenli olan seçenek, smokinde sade görünümü sevenlere hitap eder. İnce detaylarıyla hem yalın hem çarpıcı bir duruş sergiler. Saten garnili smokin damatlık ise dikkatleri üzerine çekmek isteyen beylerin tercihidir. Cep ve yaka kısımlarına eklenen göz alıcı saten detayları, damatlık modeline özel bir görünüm kazandırır. 

Rahatlığı koruyan smokin damatlık modelleri, slim fit kalıpları sayesinde vücuda mükemmel bir dengeyle oturur. Böylece hatları en estetik görünümüyle ortaya çıkarır. Ayrıca hareket özgürlüğünü kısıtlamadığı için özel zamanlardaki konforunuzu daima korur. Bu smokin takımları arasında farklı vücut ölçülerine uyum sağlayan beden seçenekleri vardır. Slim fit smokin damatlıklarla şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayabilirsiniz. 

Tarzınızı Yansıtan Smokin ve Damatlık Modellerinin Kalitesi Nasıldır?

Tarzınızı yansıtan smokin ve damatlık modelleri, üstün kalite beklentinize başarıyla yanıt verir. %100 yünden üretildiği için ilk günkü formu ve rengiyle uzun süre size eşlik eder. Doğal malzemelerin titiz işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen yün kumaş takım elbise, smokinlerin farklı koşullara karşı dayanıklı olmasını sağlar. Yıpranmaya ve kırışmaya dirençli dokusu sayesinde her seferinde aynı kaliteyi ortaya koyar. Yumuşak ve esnek dokusuyla rahatlığı; doğal parlaklığıyla da şıklığı bir üst seviyeye çıkarır. 

Smokin ve damatlıkları tamamlayan gömlekler ise nefes alan pamuklu kumaşlardan üretilir. Aktif hava transferi sağlayan dokuları sayesinde terlemeyi ve beraberinde gelen diğer rahatsız hisleri minimum düzeye düşürür. Saf mısır pamuğuyla dokunan gömlekler, titiz el işçiliği ve özgün tasarım detaylarıyla özel zamanlarda ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır. 

Özgün Stilinize Renk Katacak Smokin ve Damatlık Aksesuarları Nelerdir?

Tarzıyla ezberleri bozan beyler, smokin ve damatlıklara aksesuar dokunuşu katarak dikkatleri üzerine çeker. Germirli’de yer alan birbirinden şık seçeneklerle dinamik ve özgün bir görünüm sergileyebilirsiniz. Smokin damatlıklar; papyon, pantolon askısı, kol düğmesi ve mendil gibi aksesuarlarla eşsiz bir uyum yakalar. Renk ve desen uyumunu gözeterek en özel günlere imza görünümlerle damga vurabilirsiniz. 

Göz Alıcı Papyon Modelleri

Smokin aksesuarları arasında göz alıcı papyon modelleri ön plana çıkar. Zarafeti ve klası vurgulayan papyon, farklı yaka modellerine uyum sağlar. Ayrıca renkleri ve desenleriyle smokinin asil görünümünü tamamlar. İtalya’da üretilerek Germirli tarafından beylerin beğenisine sunulan Cerruti papyon, ipek dokusuyla kalite ve şıklık standartlarını belirler. Sadeliğin asaletini ortaya koyan bordo, lacivert ve siyah renkleriyle farklı zevklere hitap eder. 

Şıklığın Tamamlayıcısı Pantolon Askısı

Smokin ve damatlık şıklığını tamamlamak için pantolon askısından destek alabilirsiniz. Klasik ve modern arasında köprü kuran pantolon askısı, smokinin ciddi duruşuna dinamik bir hava katar. Dengeleyici görünümünün yanı sıra sürekli hareket hâlinde olunan özel zamanlarda rahatlığı artırır. Bu aksesuarı smokin ve damatlık kombinlerine dâhil edebilir, pantolonuzun düşmesini önleyerek hareket özgürlüğünüzü koruyabilirsiniz. 

Küçük ve Etkili Bir Detay: Kol Düğmesi

Kol düğmesi kategorisinde küçük bir dokunuşla tarzınızı benzersiz hâle getirebileceğiniz ürünler bulunur. Pirinç üzerine rodyum ve altın kaplamalı kol düğmeleri, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Ayrıca yansıma oranı yüksek olduğu için iddialı bir duruş sergiler. Sedef ve oniks taşlarıyla süslenen bu aksesuar, smokin damatlığın asil görünümüne uyum sağlar. Germirli’deki silindir, yuvarlak, kare, elips ve at şeklindeki kol düğmeleriyle zamana meydan okuyan bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Stilin İncisi: Mendil

Smokin ve damatlık aksesuarları arasında stilin incisi mendiller de bulunur. Germirli mendil kategorisinde Carl Gross smokin takımlarıyla uyumlu modeller göze çarpar. Aynı tasarım çizgisini taşıyan bu ürünler, papyon ve mendil seti olarak yer alır. Böylelikle tarzınızın her detayında aynı özenin ve tarz anlayışının ahenk içinde parlamasına olanak tanır. Lacivert ve bej desenli papyon mendil takımları, aynı tonlardaki smokin ve damatlıklar için idealdir. Pamuk ve ipek karışımından üretilen bu aksesuarlarla kaliteden gelen şıklığı ortaya koyabilirsiniz. 

En Özel Günlerinizde Size Eşlik Edecek Germirli Smokin ve Damatlık Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Germirli smokin ve damatlıklar, en özel günlerinizde hem rahat hem tarz hissetmenizi mümkün hâle getirir. Bu kategoride yer alan modellerin fiyat aralıkları ise materyal, smokin takımında yer alan ürün sayısı ve diğer detaylara göre değişiklik gösterir. Germirli’de tarz sahibi beyleri, geniş bir fiyat yelpazesi karşılar. Bu ürünleri inceledikten sonra ister gömlek ve papyon gibi parçaları ayrı ayrı alarak ister takım hâlindeki modelleri tercih ederek özel günlerde eşsiz stilinizi yansıtabilirsiniz. 

Devamını Oku
Prepared by  T-Soft E-Commerce.