Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Daha Fazla Ürün Göster
PAGE_NO: 1 ||IS_HOME_PAGE: 0 || SORT_TYPE: 0 || VIEW_TYPE: 3 ||

Schneiders, 1946 yılında Salzburg'da kurulan ve aile işletmesi değerleriyle büyüyen bir markadır. Tarihi ve modern tarzları ustalıkla harmanlayan Schneiders, erkek ve kadınlar için yüksek kaliteli paltoların üretiminde öncüdür. 


Markanın felsefesi, gösterişsiz lüks ve dayanıklı kalite üzerine inşa edilmiştir, bu yüzden koleksiyonlarında saf pamuk, keten, deri ve kaşmir gibi en kaliteli malzemeler kullanılır.


Temelleri 1895 yılında Viyana'da Georg Schneider senior tarafından atılmıştır. 1946'da Salzburg'daki fabrikasında ilk defa mont, yağmurluk ve pelerin üretimiyle moda dünyasına giriş yapan marka özellikle 1976, 1994 ve 2010 yıllarında Avusturya Olimpiyat Takımı'nın giyimini sağlayarak tanınırlığını artırdı. Marka, geleneksel ve modern unsurları bir araya getiren tasarımları, kaliteli malzemeleri ve zamansız tasarımlarıyla bilinir. 


Hava koşullarına dayanıklı loden, dokuma keten veya en iyi kaşmir kullanımı, Schneiders'ın ürünlerinde kalitenin ve dayanıklılığın simgesidir.


Schneiders, geçmişten ilham alarak geleceğe köprü kurar. Geleneksel stil alıntılarını modern kalite ve konfor standartlarıyla birleştiren Avusturya'nın premium ürünlerini üretmektedir. Marka, sürdürülebilir ürünler bulma konusunda kararlıdır ve kullandığı malzemeler ve üretim teknikleriyle çevre dostu yaklaşımlar benimser. Özellikle kürk kullanımında, etik ve sürdürülebilir kaynaklardan yararlanarak, hayvanlara zarar vermeyen yöntemler geliştirmiştir. 


Schneiders, müşterilerine sadece giysi değil, olağanüstü terzilik becerisi ve işlevselliği sunar. Her bir Schneiders palto, gardıropta en iyi oturan parça olma özelliği ile dikkat çeker, çünkü mükemmel kesim, işlevsel cepler, manşetler, yaka ve kapamalarla tasarlanmıştır. Bu özellikler ile Schneiders ürünleri, Germirli kalite ve güvencesiyle değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.