Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Gran Sasso, İtalya'nın küçük bir köyünde 1952'de dört kardeş tarafından kurulan küçük bir aile işletmesinden yola çıkarak, gerçek "Made in Italy" özgünlüğü ile uluslararası bir simge haline geldi. Di Stefano kardeşlerin girişimci ruhu ve zarafetle kaliteli örgü giysiler üretme tutkusu, şirketin hem yerel hem de uluslararası pazarda saygın ve tutarlı bir marka kimliği oluşturmasına yardımcı oldu.

1970'lerde elde edilen başarıyla Gran Sasso, 2002'de, üretim, depolama, idari işler, showroom ve yemek alanlarını bir araya getiren 36,000 metrekarelik geniş bir merkez inşa etmeye başladı. Bu yapı, 400'den fazla çalışanı ve en modern makineleri barındıracak şekilde tasarlandı. Ayrıca, Roseto degli Abruzzi'de pamuklu kumaş dokuma konusunda uzmanlaşmış yeni bir tesis açıldı.

Bugün Gran Sasso, mayodan günlük giyime üretimde lider firmalardan biri olarak kabul ediliyor. Ürünler, üretimin her aşamasında uzman terzi işçiliği ile yüksek kalitede garanti ediliyor. Her ürün el yapımı olup, özel ve ayırt edilebilir hale getiriliyor. Son yıllarda, ailenin üçüncü nesli şirkete katılarak, gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi korumaya devam ediyor. Şirketin ayrıca Milano'nun en şık bölgelerinden biri olan via Montenapoleone'da bir endüstriyel boyama tesisi ve showroomu bulunuyor. Gran Sasso üretimi mayolara Germirli ile kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.