Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Daha Fazla Ürün Göster
PAGE_NO: 1 ||IS_HOME_PAGE: 0 || SORT_TYPE: 0 || VIEW_TYPE: 3 ||

Secrid, 2009 yılında piyasaya sürülen Cardprotector ile tanınan, ancak kökleri daha öncesine dayanan bir markadır. Hollanda'da elektronik ödeme sistemlerinin yükselişiyle, tasarımcılarının cebindeki içeriği değiştiren bu dönüşüm, Secrid'in ilk minimalist cüzdanı olan Secrid Bodycard'ın doğuşuna ilham vermiştir.


Finansal krizin Avrupa'yı vurduğu 2008 yılında, Secrid markası, kurucularının kendi markalarını oluşturma hayallerini gerçekleştirmek için tam zamanlı bir projeye dönüştü. 25 yıllık deneyimlerini kullanarak, Secrid'i, cebimizdeki eşyaların nasıl görüldüğünü değiştirmeyi hedefleyen bir marka olarak inşa ettiler.


Secrid, yıllar önce başlayan yolculuğundan bu yana, modayla ürün tasarımı geçmişlerini birleştirerek, Hollanda'da cebe sığan temel cüzdanlar yaratmaya devam ediyor. Aldıkları ödüller ve yıllar içinde artan mutlu Secrid kullanıcıları sayısıyla gurur duyuyorlar. Bugün, ürünleri dünya çapında 8.500'den fazla seçkin mağazada bulunabilir ve şirket, aile üyeleri ve 100'den fazla meslektaşı ile birlikte yenilenmiş bir endüstriyel depoda çalışmalarını sürdürmektedir.

Secrid'in misyonu, sadece pratik değil aynı zamanda güzel ve büyüleyici olan, uluslararası ödüller kazanan yenilikçi ürünler sunmaktır. Ürünleri dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Ancak en önemlisi, Secrid, tüketicilere alışveriş davranışlarının dünyayı nasıl değiştirebileceğini göstermeyi amaçlıyor. Secrid ürünleri, etik, sosyal ve sürdürülebilir bir şekilde üretilmiş, uzun ömürlü ve gerektiğinde tamir edilebilir.


Endüstriyel tasarım ve moda, kalite, insanlar ve çevreye gösterilen büyük özenle, Hollanda'da üretilen Secrid'in cebe sığan temel ürünlerinde bir araya gelir. Secrid, tüm üretim ve dağıtım zincirinin, yerel üretim ve korumalı atölyelerde montaj yoluyla endüstriye ve insanlara olumlu bir etki yapma fırsatı olarak görüyor. Secrid, kalite ve sürdürülebilirlik standartlarını her yıl daha da yükselterek, yerel uzman tedarikçilerle çalışmaya devam ediyor. Germirli kalitesiyle, standart iki yıl garantili Secrid cüzdanlarına kolay ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.