Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Sartoria Latorre Chino Beyaz Pamuk Elastan Pantolon
7.950,00 TL
10.000TL üzeri 1.800 TL İNDİRİM
Sartoria Latorre Yeşil % 100 Keten Astarsız Ceket
24.950,00 TL
20.000TL üzeri %20 İNDİRİM
Sartoria Latorre Gri Yünlü Flanel Erkek Pantolon
11.450,00 TL
10.000TL üzeri 1.800 TL İNDİRİM
Sartoria Latorre Lacivert Yünlü Flanel Erkek Pantolon
11.450,00 TL
10.000TL üzeri 1.800 TL İNDİRİM
Sartoria Latorre Lacivert Kareli Yün Ceket
22.950,00 TL
20.000TL üzeri %20 İNDİRİM
Sartoria Latorre Chino Lacivert Pamuk Elastan Regular Fit Pantolon
7.950,00 TL
10.000TL üzeri 1.800 TL İNDİRİM
Daha Fazla Ürün Göster
PAGE_NO: 1 ||IS_HOME_PAGE: 0 || SORT_TYPE: 0 || VIEW_TYPE: 3 ||

Sartoria Latorre, Germirli'nin iş birliği yaptığı önde gelen markalardan biri olarak, 1965 yılında İtalya'nın Puglia bölgesinde, büyüleyici Valle d'Itria vadisinde, Locorotondo'da kuruldu. Markanın temelleri, Michele Latorre'nin İtalyan yüksek sartoriya sanatına olan tutkusuyla atıldı. 


Bu tutku, erkekler için özel dikim giysiler üretilmesi yönünde bir yol açtı ve zamanla sadık bir müşteri kitlesini beraberinde getirdi.


Michele'in yaratıcı zekası ve girişimci ruhu, onun dört oğlu Vito, Alberto, Luciano ve Alessio'ya aktarıldı. Bu sayede, Sartoria Latorre, sadece bir aile işletmesi olmaktan çıkarak, İtalyan erkek giyiminin dünya çapında tanınan ve takdir edilen bir sembolü haline geldi. Kalite, sorumluluk ve hizmet prensipleri, Latorre ailesinin iş etiğinin temel taşlarını oluşturuyor.


Germirli’nin Sartoria Latorre ürünlerine olan güveni, her iki markanın da benimsediği yüksek kalite standartları ve özgün tasarımlar konusundaki karşılıklı saygıya dayanıyor. Latorre'nin teknoloji ve yeniliklere yatırım yapma kararlılığı, hem markanın kalite standartlarını korumasını sağlıyor hem de müşteri ihtiyaçlarını uluslararası bir moda vizyonu ile karşılıyor.


Latorre'nin üretim süreci, Locorotondo'daki prestijli atölyelerinde, tasarımdan kalite kontrolüne kadar her aşamada büyük bir özenle yürütülüyor. 


Her bir ceketten başlayıp tüm giysilere uzanan bu ürün yelpazesi, zanaatkarların yetenekli ellerinden geçerek, mükemmelliğe olan derin saygılarını yansıtıyor. Bu el emeği giysiler, dünyanın dört bir yanındaki seçkin butiklere dağıtılıyor ve estetik zevki yüksek müşteriler tarafından büyük takdir görüyor.


Germirli ve Sartoria Latorre’nin yolları, her iki markanın da müşterilerine sunmak istedikleri mükemmellik ve kalite standartları bakımından birleşiyor. Bu özen, müşterilerine sadece bir giysi değil, bir yaşam tarzı sunma arzusunu temsil ediyor.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.